Dbamy o waszą cerę od 2009 r.

Kosmetologia dr Dorota Sołdacka

Gabinet Kosmetologia dr Dorota Sołdacka został założy przez dr n.med. Dorotę Sołdacką. Od kilkunastu lat zajmujemy się pielęgnacją skóry twarzy. Specjalizujemy się w indywidualnych terapiach skóry a w szczególności w terapiach skór problematycznych.

Tworzymy programy pielęgnacyjne dobrane do potrzeb skóry każdego Klienta. Istotnym elementem programów jest kompleksowa pielęgnacja w oparciu o analizę wyników badań, dogłębny wywiad oraz diagnozę skóry.

Nasza filozofia

przebieg współpracy

Gabinet Kosmetologia dr Dorota Sołdacka charakteryzuje się indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego Klienta.
Pierwsza wizyta w Kosmetologia dr Dorota Sołdacka poprzedzona jest konsultacją z kosmetologiem, który w oparciu o przeprowadzony wywiad ustala plan pielęgnacyjny. Program obejmuje profesjonalną pielęgnację w gabinecie oraz uzupełniającą pielęgnację domową. Nie ma możliwości ominięcia lub wykluczenia tego ważnego elementu przed pierwszą wizytą w gabinecie.

W gabinecie Kosmetologia dr Dorota Sołdacka wykonywane są profesjonalne zabiegi w oparciu o najlepszej jakości kosmetyki światowych marek.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół

4 wykwalifikowanych specjalistów

MARKI KOSMETYKÓW

dostępne w gabinecie

W Kosmetologia dr Dorota Sołdacka dostępne są kosmetyki profesjonalne najlepszych światowych marek kosmetycznych.

Oferujemy produkty detaliczne takich marek jak:

  • IS clinical – USA
  • Zo Skin Health- USA
  • Dermalogica- USA
  • Biologique recherche- Francja
  • Germaine de Capuccini- Hiszpania
  • Dermomedica- USA
  • Retix C- USA

Nasz gabinet

Poczuj się bezpiecznie w Kosmetologia dr Dorota Sołdacka

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kosmetologia dr Dorota Sołdacka i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce Prywatności
Administratorem Twoich danych osobowych jest Kosmetologia dr Dorota Sołdacka i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce Prywatności